Kelt

Zapojili jste se dneska do pracovního procesu?

Dnes je Svátek práce, ale pokud jste se zapojili do pracovního poměru – pokud jste v pracovním věku. Platí nejen to, že jste byli fyzicky na pracovišti, ale i třeba plánování na PC a pod. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Kepler

Jak jsem dnes venku koukal kolem, zapojených do pracovních procesů bylo hodně. Kaufland, stánkaři, policajti…Já když mám svátek tak ani neplánuju na PC.

anonym

Svátek práce jde už mimo mne.

quentos

Ano, trocha práce mě nemine ani dnes, ač tentokrát jen doma.