misicka2310

ZAPOJENÍ COUVACÍ KAMERY NA AUTO

Ahojky dnes jsem si koupila couvací kameru cmos a neznáte někdo stranku jak tuto kameru zapojit na mé rádio sencors gps dvd děkuji za odpovědi miška:)
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi ale už jsem si jí zapojila ale i tak děkuji:)

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle snad jedině u profíků v autoservise, jen se nenech přemluvit k seštelování podvozku, výměně gum a stěračů 🙂

Jisté je že couvací kamera (obvykle uchycenáv rámu SPZ), by měla svůj výhled zobrazovat u řidiče na displeji a „autoradio“ v takovém případě musí mít poměrně specifický video vstup a nejsem si jistý zda jej zrovna sencor bude mít. Video nebývá přenášeno bezdrátově takže už jen ta instalace kabeláže bude chtít lepší vercajk.

naopak jednoduchý couvací radar hlásí vzdálenost jen akusticky, často i bezdrátově … tam by snad mohl stačit i ten sencor, šroubovák a trpělivost.

O jaký model/výrobce couvací kamery jde?

Další odpovědi
Miroslavst

To nevím, ale řekl bych na 100%, že ta kamera příjde namontovat dozadu na auto. :D

ReHu

Také bych to nechala servisákům.