Zápočtový list

Dobrý den chtěla bych se zeptat na zápočtové listy, potřebuji to k důchodu a nevím kde se mám poptat Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zápočtový list vystaví poslední zaměstnavatel při skončení pracovního poměru. On by měl mít ten předposlední.
Ale myslím, že je potřeba tkz. předstihové řízení, což je žádost na OSSZ popř. na ČSSZ. Zde dokonce každému kdo o to požádá je vystaven přehled zaměstnavatelů za celý život, který vedou v evidenci. Je tam uvedena doba zaměstnání od-do, počet dní, druh doby, vyměřovací základ a vyloučená doba.
Přesně se to jmenuje informativní osobní list důchodového pojištění.
Písemnou žádost s rodným číslem ve tvaru xxx xxx xxxx adresujte na: ČSSZ, Křížová 25, 22508 Praha5