zápočtový list

Dobrý den , zjistila jsem , že nemám zápočtový list z r. 1990 , kdy jsem byla zaměstnaná u OPS. Podnik už neexistuje , kde můžu zápočtový list sehnat ? Karin

Odpovědi
panenka

ahoj karin nevím jestli zápočtový list seženeš.pokud tato firma již neexistuje a nepřevzala jí jiná pak ti můžu jen doporučit aby ses obrátila na okresní správu socialního zabespečení kde by měli mít platby za socialní z podniku kde jsi pracovala .a tam by ti právě měli tenhle list vystavit právě oni