Zapoctovy list

Dobry den, chci se zeptat. Muj manzel se nyni vratil ze zahranici, kde pobyval 14 let, predtim pracoval u dvou firem, ktere jiz nyni neexistuji. Tenkrat mu nikdo nevystavil zapoctovy list. Kde bychom se nyni meli informovat, abychom jej zpetne ziskali? dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
panenka

podle mne by jste se měly obrátit na okresní správu socialního zabespečení tam by měli mít uchované doklady o zaplacení pokud to byla firma socialního pojištění skuste to tam se obrátit a zeptat se

Další odpovědi
Aknel

Naprosto souhlasím s panenkou.Na SSZ evidují a na počkání vyhotoví ne tedy zápočtový list ale potvrzení o platbě socialního pojištění od každého zaměstnavatele. pokud ovšem pojištění za svého zaměstnance platil.