zjentek

Započal slepičí lockdown?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ekonomika-firmy-ptaci-chripka-znovu-radi-veterinari-vyhlasili-zakaz-chovu-drubeze-venku-181361

Je tady kromě mě ještě někdo, kdo nedozírné budoucí tragické následky lidské blbosti dokáže vcelku snadno předvídat už dnes? Ano? Jenže, co s tím?

Nejlepší odpověď
hapiky

Kdyby jsi byl chovatel slepic, stál bys před rozhodnutím, jestli na nějaký čas slepice uzavřít, nebo vybít celý chov a čekat na podporu státu.

Další odpovědi
aliendrone

Nevšiml jsem si. Sousedku (nejen) jsem venku večer potkal, byla zmaštěná jak papír od bůčku. Tohle na slepičí lockdown nevypadá. ;) :D :D