Artas

Zapnu PC, rozběhnou se větráky, ale nenaběhne bios, po 10 s se vypne, pak zase zapne a takto dokola. Co s tím?

Nevíte, čím to je? Včera jsem ho normálně vypnul a dnes nic

Odpovědi
jáára

Pípá? Má tam pípátko? (základní diagnostická věc)

anonym

v prvé řadě si zjistěte typ základní desky (je to napsáno přímo na ní velkým tiskacím písmem, např. GIGABYTE GA-970A-DS3P) a pak na internetu podle typu dohledejte pdf manuál kde máte uvedeny projevy diagnostiky při startu (nemusí to být pípání některé desky chybové stavy indikují barevnou kombinací diod například, to zjistíte z manuálu k ní) pak přesně budete vědět na čem se start zasekne a co je třeba řešit.

Artas

Nn základní deska nikdy nepípala, ale zdroj vydá takové lusknutí.

jáára

Tak si pořiď pípátko a nějakej „zaručeně funkční“ zdroj. Jen na test. S popřípadě vadným zdrojem nic nevymyslíš.