z2341965

Zaplatí pojišťovna opravu auta poškozeného na závodním okruhu?

Pokud rozbiju auto na okruhu napr.: Nordschleife a mam jej havarijne pojistene zaplati pojistovna opravu?

Ne nerozbil jsem auto jen kdyz vidim na youtube tu kompilaci nehod tak by me to zajimalo. :D

Nejlepší odpověď
Drap

Z běžného havarijního pojištění určitě ne.

Další odpovědi
Kepler

Běžná havarijní pojištění mají spousty výluk a tam určitě patří i závodní činnost. V podstatě jen málo pojišťoven u nás kryjí nebezpečné činnosti a sporty. A když ano, tak tyto pojistky jsou velmi drahé.

Edison

Pokud Ti ho pojišťovna pojistí a pojistná událost nebude vylučovat plnění…