Zapatlané sklo? Náhrada za vyčištění?

Bohužel dálniční známky jsou tak šlendriánsky zhotoveny, že po odstranění zůstávají zbytky lepidla na skle a zabraňují ve výhledu, čímž porušuji vyhlášku. Zajímá mne tedy, kdo je zodpovědný za zmetky, které stát prodává a kdo mi bude hradit náklady na vyčistění skla? To jsme opravdu jen ta hovada, jež si musí škody způsobené státem sami hradit? Za vyčistění skla, si firma účtuje 1250 Kč!!

Odpovědi
Wareg

Být v USA, možná byste u soudu uspěl. Zkuste si stěžovat u výrobce dálničních známek.

Wool

sklo je to poslední,škody způsobené státem čili jeho zastupců námi volených budou platit i naše pravnoučata jestli si nas nekdo nekoupi a nezakaze nam dal plodit deti.