dgfdgf

Zapálíte si po hlavním jídle cigáro, nebo si dáte sladkej dezert?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ne.Po hlavním jídle nemám chuť ani na cigáro, ani na dezert, ani na kafe.Až tak za hodinu na kávičku, dezert jen výjimečně. Cigáro ke kafi nemusím, až tak večer k vínu.

Další odpovědi
quentos

Jelikož nekouřím, tak ten dezert :{)>

mojitek

hezky postupně,nejdřív dezert nebo dva,pak kafíčko a k tomu cigárko

ReHu

Po hlavním jídle kafíčko co nejdřív.
A ke kafíčku něco mňamózního 🙂

anonym

Ani jedno ani druhé.
Když jsem chodil do práce, tak po hlavním jídle byla opět práce.V sobotu a v neděli po hlavním jídle si dávám šlofíka a sladký dezert je až v 15 hodin u kávy.

anonym

Cígo jo, dézért né, ale pivoně.

honza19hk

dezert jak kdy, spíš pivo když pak neřídim.

gecco

…„pohlavním“…„ci­gáro“…„zapálí­te“…

😁
To se nezapaluje…
😁

pucipuci

Většinou ano,dezert až mi trochu slehne,ale jelikož bych ho musel nejdříve udělat,tak je to cigárko místo dezertu.