plzen111

Zapalena rana anebo zanet

Dobry den, bol som na malo chyrurgickom zakroku.Je to tak asi uz mesiac.Po vybrati stehou sa my to asi tak po troch dnoch zapalilo a bolo to mokvate.Dostal som na to krem FUCIDIN.Ako dlho sa to lieci?Dneska som bol po tyzdni od zahajeni liecby na kontrole.Trochu sa to zlepsilo.Teraz je to cervene a trochu akoby opuchnute.Neni to uz mokvate.Mam v liecbe pokracovat a davat si ten krem.Na dalsu kontrolu mam ist za 14-dni.Ako dlho sa to lieci?Styhne sa to do tej doby vyliecit?A aky je potom dalsi postup ak sa to nezlepsi.Bude sa to potom znova rezat?Dakujem

Odpovědi
marci1

Lékař Vám dal jistě pokyny k užívání této masti. Obvykle se užívá 1 týden, ale běžně i delší dobu.

mosoj

Tak to ví jen doktor. Osobně bych si na to dával framykoin v prášku.
Doplňuji:
Tím nemůžeš nic zkazit.