Bye Bye

Zápach z tlamy psa?!

Mému psovi poslední dobou neuvěřitelně smrdí z tlamy a taky se mi zdá že víc pije nevím jestli to s tím nějak souvisí. Ale co mám koupit nebo udělat aby se zápach alespoň trochu zmírnil? Děkuji N.

Nejlepší odpověď
Ponytail

Zajít k veterináři a nechat zkontrolovat zuby.

Další odpovědi
hanulka11

Nechte ho vyšetřit, zápach může vycházet i ze žaludku, ale i od zubního kamene , který se mu ukádá na zuby .....jenže to my tady nevyřešíme .

kamila44444

Kupte pejskovi psí pastu a obyč.kartáček a vyčistěte pejskovi zuby a pravidelně je čistěte.K tomu mu kupte i ty tyčinky od pedigree co bývají v reklamě na psí zuby díky jejich tvaru pomůžou tomu… a pokud to nepom,
ůže,tak buď pejsek má kaz a nebo mu něco hnisáči to jde ze žaludku.

katuleb

Memu Maxikovi taky smrdelo z tlamy. V prodejne Canino mi poradily pripravek Tropiclean a do 14 dni bylo po zapachu. Dam vzdycky lzici do misky s vodou a je to.