Andariel

Zápach od vietnamským prodejců z výrobků

Nevíte jak se zbavit tohoto příšernýho zápachu z vietnamských skladišt? Jedná se o semišové lodičky, které ani do pračky hodit nejdou aby se neodlepili. Nějaký tipy, rady, děkuji :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nenakupovat u vietnamců

Další odpovědi
ten který je

Nakupujte jinde.Zde si snad vyberete:
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&lan­gpair=en%7Ccs&u­=http://www.dsw­.com/designer-shoes/

briketka10

jen dvakrát jsem měla fakt štěstí na bezvadný botky mám je dodnes a nepáchly, vevnitř je kůže a navrchu trochu uměliny..
sestra měla jedny z džínoviny a ty tedy opravdu smrděly, prala je v octu pak v aviváži a vyčichly..
jinak ty boty vždy tak nějak čmuchnou tou barvou ble, ať se jedná o kozačky a jiné, mám na to trik, že je nechávám vyčichávat na verandě a to je puch chudák návštěva !! mažu je nejvoňavější indulonou..

terry

Buď počkej, až ti vyvětrají, nebo boty kupuj jinde.
Nepatří otázka spíš do kat. nakupování?

anonym

Rada na tohle je těžká. U semiše bych měla opravdu obavu, ať boty nezničím. Takže jediné řešení bude balkón a větrat, větrat, větrat. Existují sice i barvy na semiš a těmi by nejspíš ten tržištní puch šlo přerazit, jen nevím, zda byste trefila správný odstín. Také se dá předpokládat, že tahle barva by Vám levnou vietnamskou obuv o dost prodražila.

gepik

V Kriminálce Las Vegas požívali citronovou šťávu z čerstvého citrónu, zkus to taky.