Oprah

Zápach bot a nohou

V létě se mi udělala na nohou plíseň,doktor jí vyléčil,ale hrozně mi zapáchají nohy a hlavně pak boty.Může mi někdo poradit co mám dát do bot aby zápach navždy zmizel?Něco třeba přírodního,něco co najdu v domácnosti.Potom něco na nohy,aby když se někde zuji tak aby mi nohy nezapáchaly,je to docela trapné a také něco na mykózu.

Nejlepší odpověď
anonym

To vše je pravda, co ti poradili.Zkus se zeptat v lékárně.......
A kdyby všechno selhalo, zkus chodit na předvolební akce ČSSD, tam noha nepáchne.

Další odpovědi
COVERENDER

S tim jsem mel problém taky a pomohl mi na to deodorant ktery ty nohy udrzi v suchu a zastaví tu mikozu. A kombinoval bych to s kremen proti plísni.

LuciJe

Kápněte do nich Tea Tree olej. Mají ho v lékarně nebo v obchodech, kde prodávají dárkové předměty či zdravou výživu apod.

Je antibakteriální a příjemně mentolově voní, přičemž má sílu vypudit jakýkoliv zápach poměrně rychle.

SimonS

Doporučuji likvidátor ALP na obuv. Skvěle neutralizuje zápach z bot, není pak fakt nic cítit.

Bob2

Čau SimoneS. Můžu se optat, kde se dá ten likvidátor koupit? Dík předem!

SimonS

Bobe jo jasně, mám ho odutd: https://www.al­pik.cz/
Není zač ;)

Bob2

Paráda dík moc! Hned zkusím objednat.. možná i něco do domácnosti. At má žena radost 🙂