Jakubisko

Zánět zvukovodu, co s tím?

Zdravím mám zánět zvukovodu a mám předepsané nějaké kapky po jednom dni mě pravé ucho přestalo bolet ale bolest přešla do levého ucha je to.normální nebo mám jít na pohotovost?

Odpovědi
orestez

Kde je začátek příčiny? Horké počasí + doplňte, nateklá voda při letním koupání, přílišné používání vatových tyčinek, průvan při jízdě autem. Onemocnění je rozšířené na párovou část. Kapte si tyto kapky i do druhého ucha. Po vyléčení si nikdy nečištěte uši nějakým vytíráním. Uši se samy starají svým mazem o postupné vylučování usazeného prachu. Pokud by se vám špatně polykalo, navštivte ORL. Případný pocit zalehlosti ucha patří k vaší diagnóze. Bolest může trvat i 2 týdny.