Avatar uživatele
Leissy

Zánět středního ucha

Všichni tvrdí jak pichání po zánětu středního ucha bolí. Já jsem na tom byla cca 10× ale nebolelo mě to. Je možné bch měla vyšší práh citlivosti anebo je něco špatně?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3761 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
knedlik123

Spis bych rekl – bud rada ,ze ty doprovodne bolesti nemas, to nema s citlivosti nic spolecneho

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Na čem jsi byla 10×? zánět středního ucha bolí a je to nepříjemné, pokud se to nezačně řešit okamžitě. Čím delší dobu to člověk neřeší, tím se to zhoršuje, až to vygraduje v nesnesitelnou bolest. Nejsíš jsi se nikdy nedostala do toho stádia, které je opravdu bolestivé. Jinak by jsi nejspíš asi měla znát svůj práh bolesti. Když se praštíš nebo si ukopneš malíček u nohy o skříň. Bolelo tě to? Nebo ti určitě někdo někdy přivřel třeba prst do dveří či něco podobného. Jestli tě to nebolelo nebo málo, tak je možné, že máš snížený práh bolesti. Což je na jednu stranu dobře, ale i špatně. Bolestí tě tělo netrestá, ale upozorňuje právě na nějaký problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

„Pícháním“ ušního bubínku se při vyšší četnosti těchto píchání může zhoršit sluch do budoucna, neb bubínek je již tak pícháním poškozený, že se již správně nezacelí. mně babička i máma na zánět středního ucha na ucho a jeho okolí přikládaly vatu namočenou ve vodce a vždy to po pár dnech přešlo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Ničeho se neboj, protože práh bolesti
je moment, kdy začíná člověk určitou
bolest vnímat, to znamená čím vyšší je
práh bolesti, tím více bolesti dotyčný
vydrží..
http://bolest-a-dalsi-priznaky.zdra­ve.cz/prah-bolesti/

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek