Rule

Zanechává polyuretanové lepidlo na zdi nějaké stopy?

V jednom článku jsem četl, že dobrých způsobem na přilepení akustických molitanů je např. Polyuretanové lepidlo avšak nikde se tam nepíše zda toto lepidlo zanechá na stěnách nějaké stopy. Má otázka tedy směřuje na někoho kdo s tímto lepidlem má zkušenosti a dokáže mi říci, zda toto lepidlo zanechá na stěně nějakou viditelnou stopu, nebo ne.
Popřípadě nějaké jiné varianty jak lépe se dají na zeď připevnit.

Odpovědi
Seznam.cz

Rozlišujte lepení pomocí pur pěny a pur tmelu-lepidla. Jedno lze odstranit po vytvrdutí mechanicky celkem dobře. Druhé tak nejde, protožejde o nejlepší lepidlo a tmel. Zalepte si s tím botu, přilepte obklady.
Na odstranění pur pěny je odstraňovač v nádobce která pasuje do pistole na pur pěnu. Ve stavebnictví dodáváno běžněs pěnou na čištění pistole. Jinak třeba z omítky lze odloupnout. Odlamovací nůž.