Zanechal někdy ve vás horrorový film strach na delší dobu?

Já viděl film The Ring v šesti letech a dodnes (21) mám noční můry několikrát za čas a fakt nemám rád velké obrazovky.

Odpovědi
elkon

Horory nesleduji, nelíbí se mi.

JežíšKristus

The Ring je parodován ve Scary Movie (tuším že to byl nějak 3. nebo 4. díl).

A asi nezanechal, na horory se tolik nedívám, nikdy se mi nelíbily. Dobrej byl celkem Sinister. Potom jsou takový filmy jako Chata v horách, u kterých se píše, že to jsou horory, ale člověk se u toho vůbec nebojí. Zajímavé je, že žádný horor není děsivý, když vypnete zvuk. Je to vědecky dokázáno, že u hororu člověk hlavně vnímá zvuk, hororu bez zvuku se prostě nikdo nebojí.

RyuzakiKate

S The Ring jsem to měla podobně, bála jsem se pak tmy, a to mi bylo teda už asi 13 :)) Hůře dodnes vnímám spíše hororové hry, film mi nic neudělá, ve hře si to beru osobně :D

anonym

Ježíši, právě to zkouším bez zvuku s Conjuring 2, ale i tak mi to připadá děsivé, ale je jedna ráno skoro na druhou stranu :D