Avatar uživatele
arygnoc

Zamýšľate sa niekedy nad pocitmi vecí?

Personifikujete veci, rozmýšľate, na čo by si mysleli, keby mysleli?

Napr:

To som teda napnutý (špagát na šibenici).
Som taká uťahaná (splachovacia šnúrka).
Všetci ma utláčajú (záchodová doska, „prkýnko“)
A zasa do hlavy! (zatlčený klinec)

a pod.

Napáda Vás niečo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Lucijej před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Občas sa mi to stane, hlavne pri búrlivých debatách s počítačom.
Napríklad, keď mu poviem:
„ty usilovný blbec, kedy urobíš konečne niečo rozumné“,
akoby mi odpovedal:
„neurážaj, robím len to, čo do mňa vložíš a prikážeš…, ako píšeš, tak robím… Píš rozumne a zreteľne“
Predstavte si tú jeho nevychovanú drzosť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Takhle jak to říkáš ty zrovna ne, ale někdy když nemůžu najít třeba klíče vod baráku, tak se vždycky zamyslím a říkám si: „Kdybych byl svazek klíčů, kam bych se schoval…“

no a nakonec je vždycky najdu.
Doplňuji:
arygnoc mě donutil zamyslet se nad věcmi a jejich cítěním, tak schválně kdo pozná podle následujících pocitů, o jakou věc se jedná…

„né, né! do vody néé! …zatáhni mě! zatáhni mě, ještě můžeš.....pro­sííím!… néééé.. (ŽBLUŇK)..
brrr, to je studený..zima, zima…co to děláš? hergot co to sakra DĚLÁŠ?!!! neblbni… nešahej na to!!! buď kámoš…splním ti tři přání..jen mě nesplachuj…áá­áááááá…“

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ne, tohle nedělám. 🙂
Podle tvých osobních, perfektně vypsaných asociací jsi pěkně pod tlakem (a ještě to vypadá na nějakou tu fekální úchylku, ale to nechci urazit.) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja myslim hlavne na auto , mam ho rada .. a povidam si s nim a dekuji mu , ze je na me hodne a ze me vzdycky vsude dobre doveze. A vloni jsem mu trosku nabourala " fasadu " , tak jsem se mu i omluvila. 🙂
Myslim , ze i jak se chovame k vecem, tak se oni chovaji pak k nam. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek