kolarka

Zamrzne mi myš proč?Jdu třeba na email a šipka zustane stát na místě a pomůže jen restart.Díky za odpověď

Doplňuji:
Antivir mám stejný dlouho ale problém tak 14dní co s tím?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To spíše je problém mezi Windows GUI a ovládačem myši. Nejspíš se nějaký program třetí strany dostal mezi tyto dva komunikující subjekty a postavil mezi nimi zeď že se nemůžou domluvit, např. nějaký antivir
Doplňuji:
A neinstalovala jsi něco, nový program, nová verze starého programu, aktualizace na windows?

Další odpovědi
L.Knize

1)pokud není optická, zak vyčistit kuličku v mýdlové vodě.2)Zkusil bych ji vyměnit za jinou.3)Přein­stalovat ovladače.

Rohlik

To se mi v práci na pracovním PC stává taky. Pomohlo vypojit kabel od myši z USB a znova zapojit.