zij.kedluben

Zamrzlé rameno = informace.

Potřeboval bych něco zjistit ,takže =

  1. o jaké onemocnění se jedná
  2. příčina
  3. jak ho léčit
  4. jak tomu předejít

Doplňuji:
Zmrzlé* omlouvám se

Nejlepší odpověď
anonym

Ad 1. poškození některé části ramenního kloubu
Ad. 2. různé, od prochladnutí přes přetížení po úraz
Ad. 3. různě, vřele nedoporučuju ´samoléčbu´ (z vlastní zkušenosti), vyhledej ortopeda
Ad. 4. podle příčiny, i tady doporučuju dát na ortopeda (nebo ´sporťáka´), důležitá je následná rehabilitace
___
A najdi si opravdu dobrého ortopeda, doba léčení se podle způsobu může lišit i o měsíce a stav po vyléčení rapidně, taky z vlastní zkušenosti.

Další odpovědi
mosoj

informace = ptákovina

Rozmrazit.
Doplňuji:
Tady si něco přečti!! a vem rozum do hrsti.

http://www.bi­omag.cz/zdravot­ni-indikace-magnetoterapi­e/horni-koncetiny-a-ramena/zmrzle-rameno-ztuhla-ramena?gclid=CKL­a76aaq7oCFQtZ3god­WGsAjw

MartinekMaja

Zmrzlé rameno

  1. Porucha tkání, klubů. Znaky jsou: bolest a postupné omezování pohybů v rameni.

2)Jde o poruchu tkání v rameni, nebo vnitřní poruchy ramenního kloubu .
3)Klid ramena, rehabilitace, léky na zmírnění bolesti
4)nelze, je spojena s jinými bolestmi.. například plic…