Adellis

Jak řešit zamrzlé počitadlo na Youtube?

Hojte,
Mam na Youtube video a uz 5 dni ma zamrzle pocitadlo na 301 a vice. Cetla jsem, ze je to normalni, ale stalo se mi to drive tak na hodinu.
Ted je to temer 5 dni, 1 slecna na internetu psala, ze uz to tak ma 2 mesice.
To mam nadale cekat?

Odpovědi
arygnoc

ako užívateľ s tým nespravíte nič.
chce to osloviť technickú podporu yt.

;-Q
Doplňuji:
ešte ma napadlo:
vymažte všetky cockies z yt v počítači, a skontrolujte stav počítadla – stav počítadla totiž môže byť >zafixovaný< u vás, pričom na serveri počet zhliadnutí veselo pribúda.

dúfam, že cockies vymazať viete, keď nie, ozvite sa do diskusie.

;-Q

a623682@drdr

Preste se na tvoje videa nikdo nediva… that's all.