maryann

zamrzla voda

ahojte..od rana nam netece voda..zrejme nam nekde zamrzla voda..muz je do vecera v praci..sklep neni..co s tim?trubky jsou v plastu,izolo­vane..
Doplňuji:
..panenko..to by me opravdu nenapadlo..:-)

Nejlepší odpověď
panenka

poradit ti můžu jediné že pokud můžeš zajdi si do nejbližšího obchodu koupit vody nebo popros sousedy zda by ti do kýblíku čistého nebo prázdných lahví daly vodu

Další odpovědi
kenyrts

možná,by se vyplatilo v domě či bytě pořádně všude zatopit,aby se všude kde to jenom trochu jde teplota okolo trubek maximálně zvýšila,více mne nenapadá.

LuciJe

Pokud budete v domě/bytě přes den topit, mělo by to postupně povolit. Hlavně to rozehřívejte postupně.