Ing.internet

Zamrzává mi MOZZILA FIREFOX, co s tím?

I po novém nainstalovánín se mi zastaví prohlížeč a musím ukončit proces a znova načíst stránky. Chybí mi pluginy?

Nejlepší odpověď
beer

Zkus fórum Mozilla Firefox, cosi staršího už tam je:
http://forum.mo­zilla.cz/view­topic.php?f=3&t=3­165

Další odpovědi
samicek333

No nám se to dělo taky a přišli jsme na to, že byla hodně zaplněná paměť, ale taky můžete mít nějaký vir v počítači, nebo nějaký špatný program – zkusila bych nejdřív promazat nepotřebné soubory

djpapa

Tento problém jsem opravoval na jednom PC před dvěma dny. Dotyčný měl nainstalovanou Mozilla Firefox 8. A měl stejný problém. Provedl jsem upgrade na verzi 9 a bylo po problému.