Zamrzá vám při těch krutech chřípí?!

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak to Vám doporučuji přečíst knihu od Richarda Evelina Byrda „Sám a sám“.
On sám přezimoval v Antarktidě ( což se běžně nedělá) a když vyšel ze stanu tak mu zamrzly oči !!! On sám si v tu chvíli myslel že oslepl, jako následek poruchy topení, které měl instalováno ve stanu.
Když teplota stoupla na – 24 stupňů C tak si liboval jak se oteplilo !!!!!! a bylo mu hej.

Další odpovědi
Drap

Od –13 se mě dělá jinovatka na vousech a od – 17 začíná mrznout i chřípí

VampGirl

Tady u nás v těch –27°C se mi to stává, tak nosím šálu přes pusu i přes nos. :)

jendahun

Kdyby jenom chřípí…Začínám mít problém se v lese vyčůrat.To je daleko horší.Když dočůrám,musím ho zahřát,jinak bych ho nedostal zpět do gatí a ulomil by se v předklonu.Je to horší než viagra.