Theres-blue

Jak rozmotat zamotané vlasy do hřebenu??

Zkoušela jsem si nějaký účes a zamotali se mi vlasy do takového toho kulatého hřebenu. Nevíte někdo jak ty vlasy z toho dostat? Stříhat se mi je nechce… :(
Doplňuji:
Děkuju za rady, nakonec mi musela pomoct kamarádku, vlasy to přežily a stříhat se nemuselo :)

Nejlepší odpověď
NoNamer

Doporučuju ti, tahat je po maličkých pramínkách opatrně ven. Taky se mi to stalo, a neni to zrocvna příjemný, takže držim palce.

Další odpovědi
Katt

My jsme to s kamarádkou řešili tak, že jsme něčím(to už je na tobě) stahovali od vrchu dolů.. :) Rozhodně si ty vlasy nenamáčej.. Je to pak ještě horší.. Popřípadě ustřihnout :D

elektrikář

Zkus si hlavu namočit a použij nějaký šampon jsou i hotové přípravky na rozčesávání které se po umytí používají.

eliska_horse

Když jsem si česala vlasy tak se mi zamotali do hřebenu a já je nemohu vyndat a to jdu za 1 hodinu pryč a nic mi nepomáhá. Máte nějaké jiné nápady? Předem děkuji za odpověď