Zámořská území EU – znamená povinnost očkování omezení vstupu?

Pro členy EU teoreticky neplatí jakékoli omezení. Když však země podmiňuje vstup očkováním, co platí pro členy EU? Samozřejmě očkování slouží především mně a ta nejdůležitější podstoupím. Ovšem kdy budu moci vstoupit do země? (Účinnost až po 10 dnech.) Co budou chtít, čím se prokáži, …

Jak to z českého průkazu poznají? (Vepíše se tam nějaký mezinárodní kód/…?)

Nejlepší odpověď
gecco

Prokážeš se očkovacím průkazem…
A vstoupit do dané země budeš moci po absolvování všech požadovaných očkování (a proběhnutí inkubační doby) – naplánuj si očkování dostatečně včas.
😉
_____________­________________________­_____
Samozřejmě musíš mít Mezinárodní očkovací průkaz – http://www.szu­.cz/tema/cestov­ni-medicina/mezi­narodni-ockovaci-prukaz
😉