SomeSam

Zamlžené hodinky

Mám problém s hodinkami. Byl jsem s nimi na sluníčku a poté s nimi skočil do studené vody. Poté jsem si všiml že mám sklíčko zevnitř zamlžené nepatrnými kapičkami vody. Hodinky jsou značkové, vodotěsné do 100m a údajně vhodné na surfing, šnorchlování, atd…

Nejlepší odpověď
anonym

Nahlédl jsem na odkaz a mosoj má pravdu.

Další odpovědi
anonym

A to vsechno – o hodinkach , vam rekli prodejci – Vitnamci. ? 🙂 Ne, prominte .. ale jestli mate jeste zaruku , tak sup do obchodu. Jestli ne , zkuste pockat .. nenoste je a priste uz radsi ne do vody. Nebo pak zajit k hodinari a poptat se tam na opravu. -iv-

mosoj

Hodinky jsou houby vodotěsné. Prosím zde. Zejména poslední odstavec.
http://www.hodinky-casio.cz/clanek/11/jak-je-to-s-vodotesnosti-hodinek-/

DDarent

v hodinkách, neni vzuchoprázdno, takže když budete na slunci, vzduch se ohřeje. Když skočíte do vody, vzduch se náhle ochladí a když se zase vypařuje, je jasné, že nechá zevnitř ,,rosu''.

elektrikář

Hodinky nejsou vodotěsné pomoci se dá jen otevřít a nechat vyschnout A podruhé tento zátěžový test nedělejte.