savana

Zamítnutí práva na výpověď a důkazních materiálů.

Při soudním jednání se mi nedostalo možnosti řádně vypovídat.Jsem žalovaná strana.V podstatě již u prvního jednání jsme poukazovali na to,že žalující strana neunesla důkazní břemeno.Soudce toto nevzal vůbec na vědomí a nařídil "koncentraci " řízení,což jsme se až dodatečně dozvěděla,že znamená nepřípustnost dalších důkazů.Po přečtení mnoha zdrojů ale vím,že ve vyjímečných případech soudce může další důkazy přijmout.Jenže u odvolacího soudu jen potvrdili rozsudek předcházející.Zbývá mi napsat odpor,kde bych ráda poukázala na to,že mi nebyla dána řádná možnost výpovědi a předložení důkazů na svoji obhajobu.Je možné,že by soudce vůbec nepřijal další důkazní materiál,který by dokazoval finanční podvod žalující strany?Jedná se o bývalého zastupitele města.Kam se obrátit?

Odpovědi
Drap

Nezbývá než se obrátit op+ět na vyší soud. Jiná možnost neni.