Venda18

Jsem zamilovaná do herce. Co mám dělat?

Potřebovala bych poradit. Už 2 měsíce jsem zamilovaná do herce (Hugh Jackman). Pořád na něho myslím. A strašně mě trápí představa, že s ním nikdy nebudu. Pořád lituju toho, že sem tehda viděla Wolverina a hned mě zaujal. Kdybych to neviděla, tak bych se tím teď tak nezabývala. Chtěla bych nějak zapomenout, ale pak si zase říkám, že ani nechci. Poraďte mi prosím, co dělat.

Nejlepší odpověď
Awe

Já byl podobně asi ve 14 zamilován do pornoherečky. Ale jak už jiní psali, přešlo mě to.

Další odpovědi
marci1

Neboj, toto je zcela běžné. Zažila to, troufám si říci, většina z nás. Představ si, že jednou potkáš muže podobného typu anebo úplně jiného vzhledu, který Tě bude mít rád a se kterým Ti bude dobře. 🙂

iceT

Wolverine je jen role, pusť si třeba film Pan, kde tento herec ztvárnil Černovouse a uvidíš, jak tě to rychle přejde.Taky jsem byla zamilovaná do herce, a ne do jednoho a zamilovávám se i teď do herců, když mají nějakou sexy roli, ale není to skutečná láska, je to jen sen, ze kterého se časem probereš.

led

Herec je človek ktorý na verejnosti žije veľa životov, ale ktorý žije a aký je v skutočnosti sa verejnosť veľakrát nedozvie. Vaše zahľadenie je v skutočnosti zahľadením sa do postavy.
Vy ste videli len jeden jeho život, fiktívny, vaša zaľúbenie môže byť pocta hercovi za presvedčivo zahranú postavu, celému umeleckému štábu za skvelý výkon a režisérovi, au… prepáčte, ale vrazil do mňa nejaký pobehaj, taký skade ruka skade noha, taký mravec, len zašliapnúť ho… čože? to bol on? Môjho srdca šampion? To ohyzdné monštrum? Brrr, ešte že som si ho nezobrala… Nie, to nebol Hugh Jackman, to bol iný herecký idol mojej lásky.
Nie je ťažké zahrať dobrého, charakterného človeka, ale zahrať zlosyna, ak ním nie ste, je skutočne umenie.

lps deliza

Jsme na tom stejně 🥺

Terezie.br

Ahoj já to mám podobně jako ty já jsem se taky zamilovala do jednoho herce(noël czuczor) a dost mě štve že je ze Slovenska a taky na to furt myslím