Venda18

Co mám dělat když jsem se zamilovala jsem se do doktora?

Mám problém, asi 2 měsíce chodím na chirurgii na kontrolu, kvůli otevřené ráně. A strašně moc se mi líbí doktor, ke kterému chodím na ty kontroly. Pokaždé když tam přijdu, mám zvýšený tep a buší mi srdce. Je na mě opravdu hodný a citlivý. Nevím co mám dělat. Strašně moc bych ho chtěla. Nevím jestli se mám pokusit zapomenout nebo ho mám zkusit někam pozvat. Jsem opravdu moc zamilovaná. Akorát, že je starší o 15 let. Prstýnek nenosí, takže asi není ženatý. Co byste mi poradili vy? Děkuji za každou odpověď

Odpovědi
KatkatkaW

Podle mě to nemá cenu. Jasně, určitě by se našly nějaké páry, které se takhle seznámily a fungovaly i přes věkový rozdíl, ale jsou to výjimky. Odmiluješ se. Mimochodem, jestli na něj děláš oči na chirdě, pravděpodobně z tebe má akorát srandu. :)

anonym

Bych mu koupil vánoční dárek.

Agneta

Měla bys se s ním někde setkat, kde se dá v klidu mluvit, a tam mu to musíš vyklopit:DDD. Ono se totiž ještě neví, jestli je ženatý, ale dobrým kamarádem by ti snad určitě mohl být:D