zjentek

Zamiloval jsem se do Charlize Theron. Nevíte, jestli už jsem do ní byl zamilovaný dříve?

Jde totiž o to, že s ní mám pocit, jako bych ji miloval celý život. Chjo…

Čárlíza byla vždy krásná, je krásná a obávám se, že i bude krásná. Holt někdo se prostě umí narodit, no…

Nejlepší odpověď
dust8

Mrkni na Bombshell. Tam jí to snad nejvíce sekne i když mejkap asi dělá svoje.
A jak se říká u Kofoly. Když jí miluješ, není co řešit!

Další odpovědi
elkon

Kdyby ti bylo 15, tak bych to asi pochopil. Asi.

aliendrone

No néééé, to jsem tedy NEČEKAL. Není pro tebe už moc stará? ;) :D
Ale jinak je to hustá bestie, to zase jo. MOC se mi líbila v Aeon Flux (mám rád, když baby dělají všelijaké ty prostocviky). ;) :D

Proč u tebe dostala Charlize přednost před Margot Robbie? Ta byla superhustá v seroši „Pan Am“. BTW – PROČ, když už začnu koukat na seriál, tak ho zpravidla po první řadě ZRUŠÍ? (Pan Am, Firefly a mnohé další), zatímco kktiny (NCIS, Kriminálka NĚKDE (vyčerpali už všechny vetší emerické aglomerace?) Když mám koukat na scifi, tak ať to JE scifi…

Možná už nějaké pletky s Charlize byly, ale pax viděl film
„Zrůda“ a láska tě nejenže přešla, ale usilovně ses snažil ZAPOMENOUT! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliene, (; ((;
👉🤸‍♀️🤸‍♂️👈

aliendrone

zjentek>>> Nevidím tam ani jeden emo jako „pivní půllitr“, tak předpokládám správně, že jde o urážku? ;) :D :D

zjentek

🕴

aliendrone

https://thumbs­.gfycat.com/For­cefulTestyHor­semouse-size_restricted.gif

zjentek

Elkon, úplně vidím jak po ní s vyplazeným jazykem hopskáš a je ti patnáct tvl…

zjentek

@dust: jjj… a k tomu všemu ta Margot Robbie tam… → ach, no comment, bo bych musel položit další otázku o novém zamilování! (;