zjentek

Zamiloval jsem se do Audrey Tautou?

Je vůbec možný aby se mně líbila teprve až teď, v tomto věku?

Odpovědi
Lgee

To že se ti někdo líbí neznamená zamilovaní to až ve spojení s charakterovými vlastnostmi a vzhledem dohromady.

aliendrone

Pokud je to pokus o tautologii, tak nevyšel. ;) :)
Herr zjentek, přestaň krást nešťastnému Rokiovi zobání, buď té dobroty. Podívej se kam to vede. Kde jsou ty doby, kdys SICHR VĚDĚL, že ses (znovu)zamiloval. A dnes se PTÁŠ?!? Tomu se říká exemplární ukázka všeobecného úpadku. Kdyby sis alespoň přečetl příbalový leták woe. Ne nadarmo tam je napsané „POUZE NA LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS“! ;) :D :D