Johny0125523

Zaměstnavatel uzavřel s mladistvým zaměstnancem pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Bude pracovní smlouva platit?

Nejlepší odpověď
gecco

Na to, abychom ti zodpověděli domácí úkol, jsi dodal příliš málo informací – takže si dohledej kontext i řešení v učebnici či poznámkách…!
😁

Další odpovědi
lexx

zaměstnavatel by si měl byt vědom a znalý právních předpisů, zákoníku práce, pokud podepsal tak smlova platí a máš v ruce dokument pro případný soudní spor

Lamalam

gecco > třetího září a už domácí úkol?