michala432

Pracoval někdo z vás v Makru na pozici picker?

Pracoval někdo u Makra na pozici picker jaký jsou zkušenosti..a při nástupu jsou testy nebo hned nástup ??

Odpovědi
_Bůh_

Ne, nepracoval bych jako zaměstnanec

Kazatel

Dobrý joke. Zdejší skvadra leda tak těžko.

Moccaa

Koukal jsem na to, synku. Termín „picker“ bohužel neznám, ale vyšlo mi to jako sběrač (hub, lesních plodů, bylin). Nevím, jestli se bavíme o stejném Makru, synku, ale tato pozice snad ani neexistuje.

jáára

Picker, čti (ten největší smeták). Lítáš od regálu k regálu a sbíráš kusy zboží podle seznamu nebo podle hlasu ve sluchátku. To nechceš dělat. Je jedno jestli to je sklad Makra nebo třeba v automotive výrobě.