JanickeZ

Existují nějaké kvalitní zámky na skleněné dveře, které nejsou jen jako dekorace, ale které opravdu fungují jako zámky?

Nejlepší odpověď
PetrMalec

Tak zámků na sklo existuje docela velká řádka, otázka je na co konkrétně je potřeba zámek, jestli potřebujete zámek třeba do sprchy tak stačí spíše západka než zámek. Pokud třeba na skleněné dveře do firmy tak se podívejte zde: http://www.me­talli.cz/cs/28-zamky-na-sklo, ale také záleží o jaké sklo se jedná, protože zámek nemusí být nejslabší prvek zabezpečení v tomto případě :)