Zámek na kolo s pevnými pláty o síle 5.5 mm vyrobeny ze spec. tvrzené oceli ustojí veškeré pokusy o otevření bez klíčů?

Jde o zámek s názvem: Abus Bordo Granit 6500/85 x plus
Stačí googlit. Otázkou stále zůstává jestli by člověk musel mít snad autogen nebo vrtačku, aby zámek poškodil a kolo odcizil?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý zámek lze za jistých okolností překonat.

Další odpovědi
Dochy

Veškeré pokusy? Přestože jej neznám, tak těžko.

http://archiv­.neviditelnypes­.lidovky.cz/clan­ky/2002/09/24584_18_0_0­.html

Edison

Neexistuje nepřekonatelný zámek. Neexistuje nepřekonatelné zabezpečení. Všechno je jen otázkou „velikosti kladiva“, aneb co nejde silou, jde větší silou… Proto se u slušných mechanických zabezpečovacích systémů odolnost v RU. Např. 10RU, 15RU.. jsou to „odporové jednotky“ a u nich pak v normách najdeš jakou dobu musej odolat jaký síle.

Kepler

Stačí polévat tekutým dusíkem a třísknout do něj kladivem. To se rozsype každý kov.

autacek

Myslím, že by stačila obyčejná Aku úhlová bruska, stačí googlit.