tomik2

zamčená pamětová karta v mobilu

když připojím mobil přes datový kabel Usb do pc tak to jako najde ale neotevře.co s tím?

Odpovědi
bolak

Co se neotevře tomiku? Udělá to „tu dy, ty du“?

Pokud jo tak je paměťová karta načtená a objeví se ti např. v TENTO POČÍTAČ jako nová disková jednotka. Pravděpodobně u ní budeš mít popisek „Vyměnitelný disk“ nebo něco podobnýho.

Reuef

nektere telefony maji v nastaveni jak se maji chovat po pripojeni k PC…napriklad Samsung ti da na vyber jestli ho chces pripojit jako velkokapacitni zarizeni – potom ho v PC uvidis jako dalsi jednotku..ale take se da pripojit v rezimu Kies kde ho nacte jen program Kies dodavany s telefonem…takze si zkus precist manual k telefonu popripade zkus svuj problem trosku upresnit