paul1

Založili jste si doma svoji gemobanku?

Přišel čas nakupování semen, vysévání do miniskleníčků a kelímků, zkrátka jaro je tady. Už se nám v minulosti vícekrát stalo, že jsme vyseli vše, co jsme měli, semena nevzešly a nové jsme už nesehnali.
Přišli jsme tak o semena jedlého merlíku a červené lebedy, ty se ani nedají v obchodě koupit. Musím se obrátit na známou z Moravy, odkud jsem se kdysi získal. Tak teď už máme zásadu, že stále něco necháme do foroty.

Odpovědi
Nassin

Založili jsme si doma svoji gemobanku?
Podle toho, co píšeš, pravděpodobně ano.

Mc Merkurion

.. .asi budu muset: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-bude-hur

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

pro "Nassin: sorry, už jsem to opravil, díky za upozornění.P.