jakho

založení blogu

ahoj, zakládám blog a nevím o čem psát. Napadlo mě že budu na svém blogu poskytovat lidem elektronické knížky online (mam jich doma hromady) a komixy ke stáhnutí do mobilu, čtečky knih atd… Líbí se vám projekt ?? Myslíte se, že může uspět ???

Odpovědi
blesk26

To by bylo pěkné, ale bacha na porušování autorských práv … Ale blog by měl být spíš o článcích a o tom, co chceš sdělit světu za moudra :)

zeeue

A to je první chyba …pokud má být blog úspěšný a mít před sebou budoucnost, musí jej psát člověk, který se chce třeba podělit o svůj dlouholetý koníček, člověk, který se chce třeba touto formou vyjadřovat, prostě člověk, který opravdu chce „blogovat“… Nechci, aby to vyznělo špatně, ale pokud člověk začne blogovat, když zrovna „nemá do čeho píchnout“, pak to drtivou většinou končí velmi brzy … Můj názor je, že pokud se musíte ptát o čem a zda vůbec začít psát blog, pak nemá vůbec smysl začínat :/

Jinak téma, které navrhujete je zrovna pro někoho jako já velmi vítané – často stahuji knihy online a stránek, které tuto službu poskytují si velice cením…ostatní produkty jdou trochu mimo můj okruh zájmů, ale jistě by si i ony našly své zájemce. Jen pozor na autorská práva – z toho by mohl být malér ;)