ahmad

zalomeny 3,5 jack

Zdravim,prosim vas nevite kolik by stalo v servisu nechat vytahnout z mobilu zalomeny jack? Diky

Nejlepší odpověď
geekocz

No nemyslím si, že by to udělali na počkání. Záleží na tom, kolik toho jacku vyčnívá. Pokud nepůjde vytáhnout tak se bude muset vyměnit celá „díra“ a to by mohlo stát i pár stovek.
Už jsem se s tímto problémem setkal. Hlavně se to nesnaž vydrápat za každou cenu, nepomůže ti to a navíc si zničíš mobil.

Další odpovědi
Strange

přiletuj měděný drátek ke zbytku jacku. jestli má někdo z okolí mikropájku, je to lepší. důležité je použít kalafunu při pájení.

msi

to ti udelají zdarma prosimte na pockani ;)