Avatar uživatele
mosoj

Zálohujete si kontakty v MT ?

Pokud ano, jaký způsob používáte ?
Doplňuji:
Zálohováno v PC to nic neříká. V jakém programu?
Já to mám synchronisované v Outlooku a vytištěné, ale mylím, že jsou i jiné programy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano už jednou jsem tel. ztratila a bylo po kontaktech,používám ten nejstarší způsob,všechny čísla mám napsané v deníčku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Přes bluetooth mám kontakty zálohované v pc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iq

Já mám kontakty v paměti tel., v pc a na simce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Sim mám plné, a záloha tel.č. v telefonu stejně jako burak 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je docela prakticke zalohovat si kontakty online, nemusite se starat o uloziste ani o specialni software, to delaji jiní … typicky android telefony maji automaticky kontakty zalohovane na adrese contacts.google­.com – samozrejme pod ochranou prihlasovacich udaju, jmena, hesla – ktere kdyz do telefonu (at uz noveho, nebo nehodou promazaneho) znovu zadate vsechny kontakty se z online uloziste automaticky nactou do vaseho telefonu / riziko ztraty kontaktu je prakticky nulove, kapacita neomezena, u kontaktu jsou zalohovany vsechny udaje vcetne adresy, vsech telefonnich cisel, ale treba i icq cisla, email adresy a fotografie.

ne kazdy o teto moznosti vi, coz je skoda, je prakticky mnohem uzitecnejsi a rychlejsi delat to takto nez se mordovat s outlookem, kabely, …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek