Zálohování PET lahví

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mili @

Ne

PET lahve jsou většinou tak zdemolované, že by se asi nedaly znovu použít…
Kromě některých druhů ovšem…

Neonka

Ano

Jsem pro zálohování pet lahví pouze v případě, že by to posloužilo k vracení těchto obalů na určená místa a lidi by přestali pet láhve přidávat k odpadkům. Dále by mělo docházet k recyklaci tohoto výrobku, v žádném případě nesouhlasím s tím, že by se měly pet láhve vymývat a znovu naplňovat minerálkami a pitnou vodou.

ReHu

Ano

Před časem bývaly některé PET láhve zálohované 10 Kč. Byly pevnější. A kupovala a vracela jsem tyto. Než je zrušili. Nevím z jakého důvodu.