jiri2105

Záloha záložek

jdou zálohovat záložky oblíbené v opeře před defragmentací disku?
Doplňuji:
Pardon, myslel jsem naformátování dis­ku.

Nejlepší odpověď
Retko

Ano, defragmentace ti to nevymaze.

Kazdopadne i tak jestli tam mas dulezite veci, tak neni od veci do zazalohovat. A pokud si pamatuju z drivejsiho pouzivani, tak to urcite jde. Zkus zajit do zalozek, a tam se porozhlednout. Je to casto pod heslem export nebo tak neco. Ono by ti melo nabidnout kam to chces ulozit a vznikne z toho jeden soubor s nejakou koncovkou, a to budou ty zalohy. No a zpatky se to dava pres import. Akorad ted si nejsem jisty zda je to presne takle i v opere. Kdyz tak napis, a ja to nainstalnu a kouknu.

Další odpovědi
COVERENDER

Ja se teda v počítačích moc nevyznam, ale defragmentace prece záložky nemaže,ne?