panenka

záloha mailů

jak zda jestli jsem zálohovala,a jak mám meily fortine obnovit.mě bylo řečeno že jakmile si tu mozilu smažu tak přijdu o všechny meily.můžeš mi poradit jak na to děkuji

Nejlepší odpověď
fortin

  1. Počítač může podle nastavení týdně zálohovat. Jestli existuje taková záloha tak obnovit ze zálohy. Tím se obnoví maily v poštovní aplikaci.
  2. Je možné že po odinstalaci Mozzily nějaké soubory zůstaly. Nainstalovat zkušebně Mozzilu zpět.
  3. Jak je to dlouho? Přečtené maily mohou být v cache. C:\Users\jméno uživatelského účtu\AppData\Lo­cal\název prohlížeče. Prohlédnout jestli tam něco je, když ano, dá se to obnovit. Je to detektivní zkoumání.

Zdroj: AA@stream.cz

Další odpovědi
HOMER

hmm,nejjednodužší bývá někdy správné atd.:-) Trochu mě mate ta mozila,ale domnívám se že se jedná o zrušení emailové adresy a zachování kontaktů a zpráv.Tím řešením by mohlo být založení nového před zrušením a odeslání na něj vše co má být zachováno a poté kontaktům odeslat novou adresu.Doufám že jsem to pochopil správně a že není ještě nic smazáno!