Avatar uživatele
panenka

záloha mailů

jak zda jestli jsem zálohovala,a jak mám meily fortine obnovit.mě bylo řečeno že jakmile si tu mozilu smažu tak přijdu o všechny meily.můžeš mi poradit jak na to děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts, fortin před 5199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fortin

  1. Počítač může podle nastavení týdně zálohovat. Jestli existuje taková záloha tak obnovit ze zálohy. Tím se obnoví maily v poštovní aplikaci.
  2. Je možné že po odinstalaci Mozzily nějaké soubory zůstaly. Nainstalovat zkušebně Mozzilu zpět.
  3. Jak je to dlouho? Přečtené maily mohou být v cache. C:\Users\jméno uživatelského účtu\AppData\Lo­cal\název prohlížeče. Prohlédnout jestli tam něco je, když ano, dá se to obnovit. Je to detektivní zkoumání.

Zdroj: AA@stream.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

hmm,nejjednodužší bývá někdy správné atd.:-) Trochu mě mate ta mozila,ale domnívám se že se jedná o zrušení emailové adresy a zachování kontaktů a zpráv.Tím řešením by mohlo být založení nového před zrušením a odeslání na něj vše co má být zachováno a poté kontaktům odeslat novou adresu.Doufám že jsem to pochopil správně a že není ještě nic smazáno!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek