Srandista

Zalhali jste někdy člověku, protože to bylo lepší řešení než říct pravdu?

Jestli ano, uveďte příklady.

Já zalhal babičce, že se mamka nakazila covidem, aby zbytečně neplašila.

Odpovědi
zjentek

Já nikdy, ale běžně se mně stává, že mi telefonují cizí lidé, většinou z vlastního prospěchu, kteří mě chtějí různě oklamat/obelhat. Přestože jim HNED zpravidla řeknu něco pikantního, později nemám k těmto lidem žádný komentář, protože rozum mi takové lidi nebere.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.