TheMyss

Záleží u mousepadu na ceně?

Ahoj, plánuju si koupit mousepad na hraní CS:GO. Všiml jsem si nějakých opravdu profesionálních od steelSearies, ale 20 dollarů za mousepad mi přijde hodně. Moje otázka tedy zní, jsou značkové drahé mousepady v něčem lepší v porovnání s mousepadem za stovku od vietnamců? Díky za odpovědi

A co přesně u mousepadu znamená kvalita? Nedokážu si představit jak by mohl být zrovna mousepad nekvalitnější než nějaký jinný. Nechám se poučit.

Nejlepší odpověď
Quimby

Souhlasím s UltraFan, Steelseries jsou fakt kvalitní, osobně mám a doporučuji http://www.czc­.cz/steelseri­es-qck_2/31227/produkt .
Není největší, ale nehraju na low DPI, takže pro mě akorát. Povrch je kvalitní látky, nikde se netrhá, neodlepuje se od krajů, dobře se srovná když ji převážím srolovanou. Je pravda, že je už trochu špinavější, ale dá se prý v pohodě vyprat, ale to jsem zatím nezkoušel.

Další odpovědi
UltraFan

Tak na to je jasná odpověď 🙂

SteelSearies = záruka kvality
Vietnamci = záruka nekvality

… zkus mrknout na tenhle odkaz 😉

Kvalita = Přesné ovládání při nízkém DPI, kvalita tkaniny, antibakteriální povrch, rovnoměrný povrch podložky, přesné snímání, velké množství optických i laserových myší, tepelné opracování při vysokých teplotách a díky tomu poskytnou vysokou přesnost i při nízkých hodnotách DPI.

Snad jsem ti to nějak objasnil 🙂

Zdroj: http://podlozky-pod-mys.heureka.cz/f:q:943-000050%20-%20LOGITECH%20G440%20G­aming%20Mouse%20Pad/?m=­2&utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl%3A.he­ureka.cz%2F&gclid­=CjwKEAiA8qG1BRDz0tm­K0pufw3QSJACfn6ol­csryeVTD_PKKip­vHYmZ5snv2qdMQVN­vb_NZ3tXfmOxoC2lvw_wcB