nosahosa

Záleží na tom, kam umístím na balík adresu odesílatele a adrestáta?

Dneska jsem zabalil balík a následně na něj napsal adresu odesílatele, (napsal jsem nad to „odesílatel“) a nad adresu adresáta jsem taky napsal „adresát“. Obě adresy jsou vedle sebe… Záleží na tom? Adresu odesílatele jsem přeškrtl.

Nejlepší odpověď
marci1

„Adresní stranu balíku si rozdělíme na pomyslné čtvrtiny, kde v pravém dolním rohu je adresát, v levém horním rohu je odesílatel a udaná cena obsahu balíku.“
Viz zdroj-obrázek. 🙂
http://www.bis­kupice-u-jevicka.cz/o-obci-biskupice/infor­mace/pota-biskupice/vite-jak-spravne-vyplnovat-adresu-a-slozenky.html

Další odpovědi
iceT

Podle mě jsi to udělal dobře. Hlavně to musí být dostatečně čitelné. Já odesílatele píšu na protilehlou stranu a taky škrtám.

ReHu

Jak píše marci1.
Je to tak zavedené a přehlednější.