Ouško333

Potřebuji pomoc, aby synovi odlehlo v uchu a nebolelo ho?

Dobrý den,mého syna bolí už 3 dny ucho a má ho i zalehlé ( 12 let) potřebuji pomoc aby mu odlehlo a nebolelo

Zalehlé a bolavé ucho

Nejlepší odpověď
gecco

Chudák dvanáctiletej synek – já už bych si v jeho věku k tomu ušařovi dávno zašel – proč se s tím ´rozčilovat´???
:-OOO

Další odpovědi
Löwe

Zajděte k doktorovi, může to být cokoliv a ať už tady, nebo na jakékoliv jiné stránce vám neporadí.

Zbynas

Zánět středního ucha, na ORL a propíchnout. Vyřešeno pak do deseti minut. Poté ještě několik hodin až dnů bude vytékat hnis, ale to už je v cajku, pak už to nebolí.

Nenechával bych to na poslední chvíli, pamatuji si svůj zánět střednícho ucha v deseti letech. Řev, že jsem vzbudil celou bytovku, takovou bolest jsem v životě nezažil. A jestli to nebudete řešit, přijde to.

orwell

Pokud ještě k tomu má teplotu a je to v noci horší, jde patrně o zánět středního ucha a to znamená jediné: Šup na ORL!!! Už 3 dny to trvá? Divím se, že jste tam ještě nebyli.