Adis99

Žákovský průkaz jak?

Mám průkazku na autobus jakože žákovský průkaz a k tomu takovej ten kupón. Dostala jsem takovej přehíbací obal ale jak to tam mám dat? Je to divný…

Nejlepší odpověď
hanulka11

neboj, zítra to vyřešíte s kamoškama a kámošema , nelam si s tím hlavu a užij si ještě poslední chvilky prázdnin

Další odpovědi
MrGandy

Asi tak. Počkej takovejch pár hodin, pak tě ráno vzbudí takovej ten budík a pak to s takovejma těma kámošema broberete.

misa-radilka

Ten malej přehejbací obal neni na ten žákovskej průkaz, ten je na kupóny. Na žákovskej průkaz obaly nedávaj, a pak se vždycky divěj, že už to mam před vánoci zohýbaný… říkaj si – vysokoškolačka a má takovej salát… tak maj na to sakra dávat nějakej obal že jo… no nic… soucítím s Tebou 🙂